Rss

Strategia gry na zakładach bukmacherskich

W tym poradniku przedstawimy jedną z najpopularniejszych strategii gry na zakładach bukmacherskich, która bazuje na wykorzystaniu dwóch podstawowych założeń :

  • Progresja – czyli sposób doboru stawki wraz z kolejnymi zakładami ;
  • Gra na remisy – czyli obstawianie zakładu o kursie co najmniej 3.0

sports-betting-strategy-340w

Założenia gry na remisy za pomocą progresji opierają się na obstawianiu zdarzenia dość prawdopodobnego. Otóż wybiera się jedną z drużyn, która lubi remisować w lidzie gdzie remisy padają dość często – na przykład francuskiej. To pozwala wierzyć, że prędzej czy później dojdzie do remisu, szczególnie, że stawiamy na jedną i tę samą drużynę.

Kurs na remis zawsze wynosi co najmniej 3.0 i tak naprawdę dobór zakładu mógłby być inny, ale w tej strategii gry rozchodzi się o to by kurs nigdy nie był mniejszy, a poza tym ludzie wierzą, że drużyna musi prędzej czy później zremisować, a gdybyśmy zmieniali typy jak rękawiczki, to takiej „pewności” nie mamy.

Progresja zakłada natomiast taki dobór stawki, że :

  • W przypadku pierwszego poprawnego trafienia notujemy zysk ;
  • W przypadku przegranej zawsze podwajamy stawkę na kolejny zakład.

Jak zatem widać założenia strategii gry progresją na remisy są niezwykle banalne. Trafiając remis od razu wychodzimy na plus, a przegrywając po prostu dalej gramy swoje podwajając stawkę.

Betting-Strategies-300x199

Oczywiście stawkę można by zwiększać jeszcze większą wielokrotnością, ale to wymaga gigantycznego kapitału. Wystarczy szybko policzyć jak lawinowo rosną stawki by przekonać się o tym jak zgubnym pomysłem na zarobienie pieniędzy może być ten sposób obstawiania zakładów bukmacherskich.

Ludziom wydaje się, że zaistnienie niekorzystnej serii 7,8 czy kilkunastu meczów, w którym nie padnie remis jest po prostu niemożliwe. Praktyka pokazuje jednak całkowicie coś innego i już wielokrotnie zdarzało się tak, że ludzie, którzy chcieli zarobić pieniądze w ten sposób przegrywali masę pieniędzy.

Gra progresją na remisy jest dobrym sposobem ale tylko przy dużym budżecie, zachowaniu odpowiedniej liczby progów systemu.

Leave a Reply