Rss

Problemy z prawami do lig…

CANAL-SPORT-HD-6301

W ostatnich czasach doszło do wielu zawirowań jeśli rozchodzi się o transmisje najlepszych lig piłkarskich świata. Nie od dzisiaj wiadomo, że śledzenie meczu na żywo pozwala nam podejmować lepsze, bardziej prawidłowe decyzje odnośnie tego jakie typy bukmacherskie postawić, więc jeśli nie mamy możliwości śledzenia poczynań naszych ulubionych dyscyplin sportowych czy drużyn to podejmowane przez nas decyzje mogą okazać się błędne, a za tym przestaniemy zarabiać pieniądze na zakładach.

Jak wspomniano już powyżej ostatnio na rynku telewizji polskiej doszło do wielu przetasowań i dotychczasowy największy gracz (NC+ czy też Canal+) utracił wiele praw do najważniejszych lig : hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej, a całkiem możliwe, że za rok utraci szlagierową ligę angielską, co oznaczać będzie koniec tej telewizji dla kibiców w Polsce.

Wspomniano również o tym jak ważne jest śledzenie meczu na żywo, bo spoglądając tylko na suche statystyki niewiele się dowiemy. Na całe szczęście nie musimy wykupować setek dodatkowych dekoderów, podpisywać umowy, bo coraz częściej bukmacherzy internetowi, w tym nasz rodzimy STS oferuje możliwość śledzenia najważniejszych meczów w telewizji dla swoich klientów. Owa telewizja to małe okienko dostępne na stronie internetowej, ale to wystarczająco dużo by podejmować słuszne decyzje co do zawieranych zakładów bukmacherskich.

Gdy śledzimy mecz na żywo to istnieje całkiem uzasadnione prawdopodobieństwo, że nasze szanse na zarobienie pieniędzy wzrastają kilkakrotnie i nie chodzi tylko o zakłady LIVE, ale również normalne. Po prostu zyskujemy na wiedzy odnośnie formy danej drużyny przez co możemy trafniej typować jej wyniki.

Co ciekawe za oglądanie takiego spotkania nie trzeba nic płacić, nawet nie trzeba być specjalnie aktywnym klientem. Wystarczy po prostu mieć zarejestrowane konto, chociaż konkretna transmisja zależy od danego bukmachera.

To naprawdę bardzo komfortowe rozwiązanie dla klientów, które pokazuje, że bukmacherzy internetowi wychodzą naprzeciw problemom swoich klientów i mocno o nich dbają. Jedni z nas tylko i wyłącznie pooglądają mecz za darmo, ale innym pozwoli to podjąć decyzję o zawarciu zakładu na ten mecz.

Comments are closed.