Rss

Polecamy bukmachera LVbet

lvbet

przejdz do lvbet

Co może zadecydować o tym, że uda nam się zarobić na zakładach bukmacherskich ? Chociaż czynników, które mogą okazać się determinantami sukcesu jest naprawdę dużo, to jednak postaramy się zaprezentować niektóre z nich :

  • gra u bukmachera z wysokimi kursami – na przykład bukmacher Lvbet oferuje średnio kursy o 11 % wyższe niż konkurencja. Jest to naprawdę dużo, dlatego warto zarejestrować się u tego bukmachera. Jeśli kurs pomnożony przez stawkę za jaką gramy tworzy wysokość wygranej, to przy tych samych stawkach u bukmachera Lvbet zarobimy 11 % więcej pieniędzy niż stawiając te same zakłady u innego. Aż 11 % ! 11 % to ogromna kwota, która powoduje, że bukmacher Lvbet tak naprawdę nie ma żadnej konkurencji.
  • Odpowiednie typy – na nic zdadzą się wysokie kursy czy liczne promocje u bukmachera jeśli nie będziemy prawidłowo typowali. Musimy znaleźć takie typy, których typowanie wychodzi nam po prostu najlepiej. Im większa skuteczność tym lepiej dla nas, ale nie powinna ona być jedynym wyznacznikiem. Należy ją skonfrontować z wysokością kursu. Logiczne jest bowiem stwierdzenie, że lepiej typować ze skutecznością 50 % kursy rzędu 3.0 niż skutecznie na 80 % kursy rzędu 1.1, prawda ?
  • Zapanowanie nad emocjami – jeśli będziemy skutecznie panowali nad emocjami, to nie popełnimy błędów. Przykładem tego jak emocje wpływają na grę jest chęć odegrania się. Wielu klientów Lvbet po przegranym zakładzie stara się jak najszybciej odegrać, stawiając w tym czasie wiele bezwartościowych zakładów. Ten kto będzie panował nad swoimi emocjami w świecie zakładów bukmacherskich, ten zarobi pieniądze.
  • Graj tylko to na czym się znaszzakłady online Lvbet ma bardzo szeroką ofertę dzięki czemu zawsze możesz zagrać co tylko Ci się zamarzy. Staraj się stawiać tylko i wyłącznie takie zdarzenia, na których się znasz, czyli inaczej mówiąc jesteś w stanie odpowiedzieć jakie są szanse na poszczególne wyniki, zwycięstwo danej drużyny czy liczbę żółtych kartek (tak, takie zakłady u bukmachera Lvbet też można zawierać).

lvbet

przejdz do lvbet

Comments are closed.