Rss

Paddypower

pp_logo

Zakłady bukmacherskie mogą być bardzo dochodowym zajęciem, jeśli tylko będziemy potrafili prawidłowo przewidywać wyniki spotkań oraz dowiemy się jak to robić. Nikt z nas nie będzie w stanie osiągnąć 100 % skuteczności swoich typowań co prowadzi do wniosku, że zarobić można tylko na takich zakładach gdzie skuteczność będzie relatywnie duża względem granych kursów.

Ktoś kto osiąga 60 % skuteczności swoich typów może bowiem zarabiać znacznie więcej niż ktoś kto osiąga skuteczność 80 % swoich typów. Ba, ta druga osoba może w ogóle nie zarabiać pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Wszystko uzależnione jest od tego jakiej wysokości kursy obaj gracze obstawiają. Dlatego przy wyborze bukmachera wysokość kursów oferowanych przez niego powinna być czynnikiem determinującym nasz wybór. W tym momencie dochodzimy do wąskiego kręgu bukmacherów, na których warto stawiać, gdzie warto wpłacać swój depozyt i obstawiać zakłady bukmacherskie.

paddy_power_registration_1

Jednym z takich bukmacherów jest Paddy Power, który oferuje bardzo uczciwe kursy, a przede wszystkim nie pobiera 12 % od wygranej (tak jak w przypadku bukmacherów działających w Polsce „legalnie). Ważna jest również szerokość oferty czyli to ile dyscyplin sportowych możemy u danego bukmachera obstawić oraz ilość rodzajów zakładu na dany mecz – czyli czy stawiamy tylko na zwycięstwo, na dokładny wynik, ale także czy możemy postawić choćby na to który z zawodnik jako pierwszy otrzyma żółtą kartkę. Im takich zakładów jest więcej, tym większy komfort obstawiania zakładów dla klienta bukmachera i tym chętniej decyduje się on wtedy na wpłacenie depozytu do bukmachera.

Chociaż u bukmachera Paddy Power obstawić możemy ponad 50 dyscyplin sportowych, to jednak cała oferta przedstawiona jest w języku angielskim, więc tylko gracze, którzy posługują się płynnie tym językiem będą mogli zawierać zakłady bukmacherskie w Paddy Power.

Ten bukmacher działa na rynku od długiego okresu czasu, podczas którego zyskał sobie uznanie wśród graczy, którzy obdarzyli go zaufaniem. Można żyć w przekonaniu, że rejestrując się w Paddy Power wszystko będzie takie jak należy.

Leave a Reply