Rss

Jak grać na zakładach bukmacherskich

Sports-calculations

Bez względu na to czy swoje zakłady bukmacherskie zawierać będziemy za pośrednictwem Internetu czy stacjonarnych ofert bukmacherów, tak zwanych „ziemniaków” proces zakładania się o dany wynik wygląda dokładnie tak samo. Zresztą wielu bukmacherów, którzy oferują swoje zakłady w naziemnych punktach, oferuje je również w Internecie.

Grający musi wybierać spośród wszystkich dostępnych zakładów, te które go interesują. Ta liczba może wynosić jeden zakład lub więcej (wtedy jest to zakład AKO – akumulowany). Oczywiście wszystko zależy od konkretnej sytuacji, ale należy w tym miejscu wskazać, że profesjonalni gracze grający za ogromne stawki, którzy na zakładach bukmacherskich wygrywają duże pieniądze ograniczają swoje kupony do jednego zakładu.

Zakłady akumulowane zawierające kilka, kilkanaście zdarzeń są raczej domeną osób grających za małe stawki, raczej z rzadka wygrywają pieniądze.

Po wybraniu interesujących nas zakładów musimy określić ich wynik. W zakładach bukmacherskich wskazuje się nie tylko zwycięzcę meczu, ale także możemy powiedzieć kto strzeli gola czy która drużyna będzie miała więcej żółtych kartek. Ilość rodzajów zakładów jest naprawdę duża, ale ich konkretna liczba zależy od danego bukmachera.

sports-betting-line

Po wybraniu ilości zdarzeń oraz wskazania na co tak naprawdę stawiamy musimy powiedzieć za jaka stawkę postawimy nasz zakład. Najczęściej najniższą stawką jest 2 zł, chociaż zdarzają się bukmacherzy gdzie wynosi on 2 euro lub też tylko 0.50 zł.

Wszystko co potem możemy zrobić to czekać na wynik interesującego nas spotkania. Jeśli nasze wskazanie okaże się prawidłowe to po zakończeniu meczu potencjalna wygrana widoczna na kuponie zostanie nam wypłacona (punkty stacjonarne) lub przelana na nasze konto (bukmacherzy internetowi).

Sukces na zakładach bukmacherskich zależy przede wszystkim od skuteczności naszych typów. Im jest ona większy, tym więcej będziemy zarabiali, chociaż równie silny wpływ na to ma wysokość kursów jakie oferowane są na dane spotkanie. Im mniejsza szansa na trafienie danego typu, tym kurs (a przez to i nasza wygrana) są większe.

Leave a Reply