Rss

Gdzie dostać 700zł bonusu ?

651343021_16_6886_KASA

Nie tylko zagraniczni bukmacherzy internetowi oferują swoim klientom liczne promocje, robią to również bukmacherzy, którzy na naszym rynku działają w sposób uczciwy, legalny. Chociaż nie sposób wspomnieć o tym, że Fortuna czy STS nie posiadają w swojej ofercie tak wspaniałych kursów jak bukmacherzy internetowi zarejestrowani na przykład na Malcie to już ich szerokość oferty jest całkiem zadowalająca.

Rejestrując się u polskiego bukmachera mamy do dyspozycji naprawdę szeroką ofertę, co jednak dl nas bolesne to fakt, że przede wszystkim potrącane jest aż 12 % podatku od wygranej. W dodatku gdy kursy oferowane na zdarzenia są nieco mniejsze to potencjalne wygrane spadają do wrażliwego punktu – znacznie mniejszego poziomu niż w przypadku bukmacherów zagranicznych.

Niemniej jednak między innymi Fortuna stara się nadrabiać zaległości i wzorując się na przykładzie zagranicznych kolegów wprowadza dla swoich nowych klientów bardzo ciekawą promocję. Jeśli zarejestrujemy się w Fortunie to na dzień dzisiejszy otrzymamy możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka o wartości 50 zł oraz powiększenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 700 zł.

Tym samym otrzymujemy nie tylko 700 zł darmowych pieniędzy na dowolne zakłady bukmacherskie, ale również pierwszy nasz kupon do stawki nie przekraczającej 50 zł jest pozbawiony ryzyka. Oznacza to, że w przypadku wygranej, kwota zostanie przypisana do naszego konta, ale jeśli nie uda nam się trafić typu, to pieniądze wrócą na nasze konto.

Wprawdzie jest to oferta zapewne znana większości osób inwestujących pieniądze na zakładach bukmacherskich to jednak na rynku polskim jest to nowość, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy na zakładach bukmacherskich chcą zarobić „legalne pieniądze”, a takie właśnie będą jeśli wypłacimy je choćby ze wspomnianej fortuny.

Kwotę 700 zł, która powiększa nasz budżet otrzymamy przy wpłaceniu odpowiednio dużej sumy (przewidzianej w regulaminie). Dla tych, którzy wpłacą nieco mniej jednak również przewidziano przyznanie bonusu (oczywiście relatywnie mniejszego). Niemniej jednak jest to zachęcająca oferta, być może coraz więcej graczy zacznie inwestować pieniądze u polskich bukmacherów.

Comments are closed.