Rss

Comeon

logo

Comeon należy do grona najpopularniejszych bukmacherów, którzy działają na rynku europejskim, od lat zrzeszając wielu graczy z całej Europy. Jeśli pragniemy postawić zakłady bukmacherskie po dobrych kursach to Comeon jest jednym z bukmacherów, których musimy wziąć pod uwagę. Niemniej jednak patrząc na to jak ludzie wybierają bukmacherów spośród dostępnych opcji, na pewno wielkie znaczenie ma wygląd interfejsu, to jak spodoba się on graczowi. Podczas gdy jednym do gustu przypaść może oferta Comeon, to inni wybiorą innego bukmachera.

To prowadzi do wniosku, że wybór bukmachera jest sprawą indywidualną, konkretną dla danego przypadku.

Do zalet bukmachera ComeOn należą przede wszystkim fakt, że nie potrąca on podatku w wysokości 12 % co jest standardem w przypadku polskich bukmacherów, którzy „działają legalnie”. Dodatkowo strona firmy ComeOn dostępna jest całkowicie po polsku, co jest aspektem bardzo ważnym, bo przecież nie każdy gracz obstawiający zakłady w sieci musi porozumiewać się w języku angielskim.

Porównując kursy oferowane przez ComeOn szybko dojdziemy do wniosku, że na tle konkurencji są one bardzo uczciwe, ponieważ wynoszą raczej więcej niż mniej aniżeli średni kurs oferowany przez większość czołowych bukmacherów.

Aż 25 dyscyplin na których postawić możemy swoje zakłady to całkiem sporo, dlatego fani wielu sportów na pewno znajdą tutaj zdarzenia, które pragną postawić. Dzięki temu jeśli obstawiamy sporą grupę dyscyplin sportowych, to w ComeOn możemy to robić w jednym miejscu, co już takim standardem nie jest.

pl-comeon-bonus-code-maxbonus

Minusami bukmachera ComeOn są przede wszystkim dwa fakty : pierwszy – bukmacher ten działa nieco krócej w branży, aniżeli inni, chociaż nie jest to czynnik, który powoduje, że musimy ComeOn przekreślić. Drugi nieco bardziej bolesny dla gracza to fakt potrącania nawet 2.5 % prowizji od wpłaty na konto kartą, czyli całkiem dużo, szczególnie jeśli lubujemy się w obstawianiu zakładów bukmacherskich po wysokich stawkach, ale wydaje się, że ten przepis zostanie szybko zniesiony, o czym informowano już na forum ComeOn.

Leave a Reply