Rss

Betsafe

flagpage.logo

Betsafe działa na rynku polskim od kilku dobrych lat i przez ten okres zgarnął do swojego grona całkiem dużo naszych rodaków. Przede wszystkim na samym początku poddajmy opinii interfejs strony, czyli to co rzuca się na pierwszy rzut oka i co również ma wielkie znacznie w przypadku naszej decyzji o podjęciu współpracy z bukmacherem lub jej braku.

Oczywiście tak jak w przypadku wszystkich bukmacherów zarejestrowanych poza Polską, a którzy oferują swoje zakłady bukmacherskie w Internecie, „prowizja” w postaci 12 % podatku nie jest potrącana, zatem nasze wygrane są znacznie większe.

Bez problemu wpłacimy i wypłacimy pieniądze korzystając z dogodnych form wpłat i wypłat, które realizowane są automatycznie i ekspresowo. Oczywiście na wypłaty musimy poczekać znacznie dłużej niż na wpłatę, ale u którego bukmachera online tak nie ma ?

W firmie Betsafe dostępny jest chat będącym miejscem gdzie bardzo szybko uzyskamy pomoc od konsultanta online. Wystarczy tylko wejść w odpowiednią zakładkę by pracownik firmy Betsafe nam pomógł.

Należy jednak wspomnieć o tym, że bonusy powitalne w firmie Betsafe są nieco mniejsze niż w najlepszych ofertach. Chociaż nie można powiedzieć, że te bonusy są znikome, to jednak znajdziemy bukmacherów, którzy za pierwszy depozyt dadzą nam nieco więcej.

betsafe-screen12

Nie sposób jeszcze wspomnieć o jednej ważnej kwestii, szczególnie dla profesjonalnych graczy, którzy inwestują ogromne sumy w zakłady bukmacherskie. Często tacy gracze, którzy osiągają bardzo duże przychody i zarabiają na zakładach bukmacherskich ogromne pieniądze może zdarzyć się tak, że dostęp do ich konta, zawieranych zakładów zostanie ograniczony przez bukmachera Betsafe. To standardowe rozwiązanie dla graczy profesjonalnych, na których nastawiane są limity, które ograniczają wysokości stawek czy potencjalnych wygranych jakie gracze mogą osiągać za pośrednictwem tego bukmachera.

Na plus firmy Betsafe zasługuje przede wszystkim bardzo bogata oferta, nie tylko pod względem ilości dyscyplin, które możemy obstawiać, ale także mnogości różnych zakładów jakie zawierać możemy na poszczególnych rynkach.

Leave a Reply