Rss

Betano

betano_logo

Betano to jeden z najmłodszych bukmacherów, z oferty którego możemy korzystać, ale w przypadku Polaków jest to bardzo ciekawy bukmacher. Chociaż oferta dostępna jest dla graczy z całego świata, to jednak strona prowadzona jest tylko w naszym rodzimym języku, co pozwala wierzyć, że Betano nastawione jest tylko i wyłącznie na graczy z naszego kraju.

Skoro jesteśmy nacją, dla której oferta została skierowana, możemy wierzyć, że wszystko co robi Betano jest przeprowadzane tak byśmy na tym jak najwięcej zyskali. Tym samym nie będziemy odstawiani na bok, „bo Anglicy czy Niemcy grają za wyższe stawki”, a u bukmachera Betano najważniejszy jest Polak !

To jednak nie koniec plusów jak dostaniemy kiedy zdecydujemy się zarejestrować u bukmachera Betano. Przede wszystkim dostępnych jest bardzo dużo bonusów, które na przykład powiększają wpłacany przez nas budżet. Dobra i szeroka oferta to kolejna zaleta firmy Betano, dzięki której na pewno wielu graczy zdecyduje się zarejestrować u tego bukmachera.

Również minimalna stawka jest zachęcająca dla graczy z mniejszym budżetem. Tylko 50 groszy to minimalna wartość pojedynczego zakładu, więc bardzo mało, nawet jeśli ktoś nie dysponuje dziesiątkami tysięcy złotych na grę.

Liczne promocje, między innymi zakłady z marżą 0 % czy zwrot stawki w przypadku wyniku 0-0 to tylko pojedyncze przykłady tego jak bukmachera Betano walczy o rejestrację nowych klientów.

Betano-betslip

Minusem może być jednak fakt, że Betano nie pragnie wielkiego napływu profesjonalnych graczy, którzy te liczne zalety będą chcieli wykorzystać. Dlatego też przyglądając się opiniom na Internecie doczytamy się, że na najlepszych bardzo szybko nakładane są limity, które powodują, że gracze nie mogą stawiać dużych stawek czy zawierać więcej niż X zakładów dziennie, a w oczach profesjonalnego gracza takie działania przekreśla bukmachera.

Cóż wszystko ma swoje wady i zalety, ale dla średniozaawansowanych graczy pochodzących z Polski, bukmacher Betano jest naprawdę dobrą ofertą, której należy przyjrzeć się bliżej.

Leave a Reply