Rss

Bet-At-Home i wzrost przychodów w 2015…

bet-at-home

Bet-At-Home już teraz podzielił się ze swoimi klientami, oraz sympatykami garścią statystyk z roku 2015…

Jak opisano w grudniu tego roku, przychody w danym momencie zostały porównane z przychodami z zeszłego roku i aktualne wzrosły w stosunku do poprzednich aż o 8,4%. Jest to dość spory zysk, tym bardziej iż firma na marketing obniżyła swój fundusz w skali 21,5%, czyli z 34 milionów do prawie 27 milionów złotych!

Sama firma Bet-At-Home tak komentuje swoje wyniki: „dochody z gier i zakładów ponownie wzrosły i bet-at-home wprowadzi dalsze środki w celu efektywnego ograniczania wydatków.
„W rezultacie, zarobki były wyraźniejsze z roku na rok, mimo nowych podatków obciążających firmę, które są pobierane od 1 stycznia 2015 r.

Opierając się na obecnej sytuacji i przy założeniu, że regulacje nie ulegną zmianie w roku 2015, zarząd spodziewa się niewielkiego wzrostu w przyszłym roku z gier losowych. ​​Z obecnej perspektywy zysk po podatku i amortyzacji w wysokości 25 milionów euro wydaje się być realny.

Z osiągnięć bukmachera z tego roku, warto jest również zaznaczyć sponsoring klubu piłkarskiego Herta Berlin, którego w niedawnym czasie podjął się Bet-At-Home. Sponsoring ma trwać do końca sezonu 2018, czyli przez 3 sezony. Przez ten czas, będziemy mogli oglądać piłkarzy Herty Berlin z logiem Bet-At-Home na ich koszulkach.

Comments are closed.